zápasy/turnaje – mladší žáci U13 a mladší


JARO/2022 – mladší žáci


19.kolo
Neděle 29. 5. 2022 10:00
Haná ProstějovBedihošť                          Za Míst.nádražím-UT
(sraz 9:00 – 9:15 šatna)
HANÁ PV hráči:

————————-

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


18.kolo
Sobota 21. 5. 2022 09:30
(sraz 9:00 – 9:15  OPRAVA 8:30 – 8:45 Protivanov)
HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, GREPL Dominik, STANĚK Jakub,  VÁVRA Jakub, KOMLOŠ Adam, NEDĚLNÍK Patrik, DREXA Michal, KOCOURE Štěpán.

————————-

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


19.kolo

Neděle 15. 5. 2022 10:00

(sraz 9:00 – 9:15 Pivín)

HANÁ PV hráči:

-DADÁK Adam-

ŽVÁTORA Michal, SKALICKÝ Josef, KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, KOMLOŠ Adam, NEDĚLNÍK Patrik.

————————-

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

————————–

(DREXA Michal, DOKOUPIL Vojtěch)


17. kolo

SOBOTA  7. 5. 2022 – 14:00 Prostějov UMT

 (sraz 13:00 – 13:15 šatna)

HANÁ PV hráči:

-DADÁK Adam-

ŽVÁTORA Michal, KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, STANĚK Jakub, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, GREPL Dominik, KOMLOŠ Adam, NEDĚLNÍK Patrik.

————————–

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


16. kolo

SOBOTA  30. 4. 2022 09:00

Brodek u K., tráva 2021713F1A1602

(sraz 8:00 – 8:15 Brodek u Konice)

HANÁ PV hráči:

-DADÁK Adam-

ŽVÁTORA Michal, SKALICKÝ Josef, KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, STANĚK Jakub, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, KOMLOŠ Adam, KUBEN Lukáš.

————————–

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


15. kolo
NEDĚLE  24. 4. 2022 10:00 Prostějov UMT
(sraz 9:00 – 9:15 šatna)
HANÁ PV hráči:

-VÁVRA Jakub-

ŽVÁTORA Michal, SKALICKÝ Josef, KAŠPAR Dan, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, STANĚK Jakub, MENCL Vojtěch, KOMLOŠ Adam, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, SKLÁDAL Tobiáš.

————————–

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

Pro celý tým velká pochvala…..od všech výborný výkon a přístup….

DĚKUJI

SKLÁDAL


14. kolo

NEDĚLE 17. 4. 2022 10:00 HORNÍ ŠTĚPÁNOV

(sraz 9:00-9:15 Horní Štěpánov, tráva )

HANÁ PV hráči:

-VÁVRA Jakub-

ŽVÁTORA Michal, SKALICKÝ Josef, KOLÁŘ Ondřej, MENCL Vojtěch, KOMLOŠ Adam, SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch.

————————–

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


13. kolo

NEDĚLE 10. 4. 2022 13:00 Prostějov UMT

Haná ProstějovFC Hvozd 8:1 (3:1)

(sraz 12:00-12:15 šatna)

HANÁ PV hráči:

-GREPL Dominik-

ŽVÁTORA Michal, SKALICKÝ Josef, KAŠPAR Dan, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, VÁVRA Jakub, STUŽKA Jakub

náhradníci:

MENCL Vojtěch, DREXA Michal, KOMLOŠ Adam, KOCOUREK Štěpán.

————————–

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


dohrávka podzimu

PONDĚLÍ 4. 4. 2022 18:00 Prostějov UMT

Haná ProstějovHorní Štěpánov/Konice 7:1 (6:0)

(sraz 17:00-17:15 šatna)

HANÁ PV hráči:

-GREPL Dominik-

ŽVÁTORA Michal, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, VÁVRA Jakub, STUŽKA Jakub, KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, DOKOUPIL Vojtěch.

náhradníci:

MATOUŠEK Jakub, KOCOUREK Štěpán, ŠVEC Matěj.

——————————————-

TRENÉR: Robert SKLÁDAL



NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán


  1. kolo

Sobota 21. 5. 2022 09:30

SK PROTIVANOV – HANÁ PROSTĚJOV

Protivanov,tráva

 

  1. kolo

Neděle 29. 5. 2022 10:00

HANÁ PROSTĚJOV – BEDIHOŠŤ

Za Míst.nádražím-UT

 

  1. kolo

Neděle 5. 6. 2022 10:00

URČICE – HANÁ PROSTĚJOV

Určice,tráva

 

  1. kolo

Neděle 12. 6. 2022 10:00

HANÁ PROSTĚJOV – DRŽOVICE

Za Míst.nádražím-UT

 

  1. kolo

SOBOTA !!!!

Neděle 19. 6. 2022 10:00

OTASLAVICE – HANÁ PROSTĚJOV

Otaslavice, tráva

 


podzim/2021 – mladší žáci


10. soutěžní KOLO:

Neděle 31.10. 2021 09:00

HANÁ PROSTĚJOV – OTASLAVICE   7:1

sraz 8:15 naše hřiště

HANÁ PV hráči:
HOFMAN Michal, SKALICKÝ Josef, MENCL Vojtěch, FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, KAŠPAR Dan, GREPL Dominik,  VÁVRA Jakub, NEDĚLNÍK Patrik, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán,
————————–

ne: ( ŽVÁTORA Michal, STANĚK Jakub, SKLÁDAL Tobiáš ).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

9. soutěžní KOLO:

PONDĚLÍ 25.10. 2021 18:00 

ODLOŽENO !!! na PONDĚLÍ 4.4.2022 18:00

HANÁ PROSTĚJOV – HORNÍ ŠTĚPÁNOV/KONICE

HANÁ PV hráči:
HOFMAN Michal, SKALICKÝ Josef, MENCL Vojtěch, VÁVRA Jakub, NEDĚLNÍK Patrik, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán
————————–

ne = ( ŽVÁTORA Michal, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, FILIPOVÁ Klaudie, KAŠPAR Dan, SKLÁDAL Tobiáš ).

GREPL Dominik ???

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

8. soutěžní KOLO:

Neděle 17.10. 2021 10:00

KRALICE NA HANÉ – HANÁ PROSTĚJOV   2:0

sraz 9:15 hřiště KRALICE n/H

HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal, HOFMAN Michal, SKALICKÝ Josef, MENCL Vojtěch, FILIPOVÁ Klaudie,  SKLÁDAL Tobiáš, VÁVRA Jakub, NEDĚLNÍK Patrik, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán
————————–

: ( KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, KAŠPAR Dan, GREPL Dominik ).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

8. soutěžní KOLO:

Neděle 10.10. 2021 09:00

DRŽOVICE – HANÁ PROSTĚJOV 1:5

sraz 8:15 hřiště DRŽOVICE

HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal, HOFMAN Michal, SKALICKÝ Josef, MENCL Vojtěch, KOLÁŘ Ondřej, FILIPOVÁ Klaudie, STANĚK Jakub, GREPL Dominik,  SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán
————————–

: ( NEDĚLNÍK Patrik, VÁVRA Jakub, KAŠPAR Dan).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

7. soutěžní KOLO:

Neděle 3.10. 2021 09:00

HANÁ PROSTĚJOV – URČICE   2:4

sraz 8:15 naše hřiště

HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal, HOFMAN Michal, MENCL Vojtěch, KAŠPAR Dan, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán
————————–

: (  SKALICKÝ Josef, FILIPOVÁ Klaudie, NEDĚLNÍK Patrik,  ).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

6. soutěžní KOLO:

Úterý 28. 9. 2021 10:00

HVOZD – HANÁ PROSTĚJOV 1:6

sraz 9:15 hřiště HVOZD

HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal,  SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, FILIPOVÁ Klaudie,  KAŠPAR Dan,  KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, NEDĚLNÍK Patrik,
————————–

: (  MENCL Vojtěch, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán ).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

 


5. soutěžní KOLO:

Neděle 26. 9. 2021 10:00

BEDIHOŠŤ – HANÁ PROSTĚJOV  3:0

sraz 9:15 hřiště BEDIHOŠŤ

HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal,  SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal,  FILIPOVÁ Klaudie,  KAŠPAR Dan,  KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán,
————————–(

: (  MENCL Vojtěch, SKLÁDAL Tobiáš, NEDĚLNÍK Patrik ).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

4. soutěžní KOLO:

Neděle 19. 9. 2021 09:00

HANÁ PROSTĚJOV – PROTIVANOV 3:0

sraz 8:15 naše hřiště

HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal,  SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan,  KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik,  DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik
——————————

: ( SKLÁDAL Tobiáš, MENCL Vojtěch, FILIPOVÁ Klaudie, VÁVRA Jakub ).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

3. soutěžní KOLO:

Neděle 12. 9. 2021 09:00

HANÁ PROSTĚJOV – PIVÍN   6:3

sraz 8:15 naše hřiště

HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal, MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan, FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, NEDĚLNÍK Patrik,
—————————

: ( DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán,).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

2. soutěžní KOLO:

neděle 5. 9. 2021 09:00

VÍCOV – HANÁ PROSTĚJOV 0:0 (4:1 penalty)
sraz: neděle 5. 9. 2021, 8:15  hřiště VÍCOV
HANÁ PV hráči:
ŽVÁTORA Michal, MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan,  FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, NEDĚLNÍK Patrik, KOCOUREK Štěpán,
—————————–

: (DREXA Michal,).

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


1. soutěžní KOLO:

Sobota 28. 8. 2021 09:00
sraz 8:15 naše hřiště

Neděle 29. 8. 2021 09:00

Haná ProstějovLipová/Brodek u Konice 7:1
Střelci:
HANÁ PV: 6. Vávra Jakub, 12. Kocourek Štěpán, 18. Staněk Jakub, 32. Kocourek Štěpán, 37. Vávra Jakub, 50. Staněk Jakub, 51. Vávra Jakub –
LIPOVÁ: 55. Hubený Šimon
HANÁ PV hráči:
SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan,  FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik.
TRENÉR: Robert SKLÁDAL

 

 


podzim/2021 zápasy – mladší žáci


jaro/2021 zápasy – mladší žáci


červen 2021

So 26.6. VÝROČÍ HANÁ PROSTĚJOV 90 let

sraz 13:00 na našem hřišti (hlavní hřiště tráva)

14:30  – HANÁ PV – KRALICE na HANÉ

LÁNÍK Josef, MARTÍNEK Miki, MARTINEK Adam, MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan, ŽVÁTORA Michal, PECHA Stanislav, FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, GREPL Dominik.


So 19.6.

sraz 10:30 na hřišti v Kostelci na Hané

11:00 KOSTELEC na HANÉ – HANÁ PV

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan, ŽVÁTORA Michal, PECHA Stanislav, FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub.

(LÁNÍK Josef, MARTÍNEK Miki) ???


11.6. ????   ZRUŠENO !!!

sraz 18:00 na našem hřišti

18:30 HANÁ PV – URČICE

LÁNÍK Josef, MARTÍNEK Miki, MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan, ŽVÁTORA Michal, PECHA Stanislav, FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub.


Po 7.6. KRALICE – HANÁ PV (mladší žáci)

sraz 17:30 na hřišti v Kralicích na Hané

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan, ŽVÁTORA Michal, PECHA Stanislav, FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, GREPL Dominik, VÁVRA Jakub, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik.

NÁHRADNÍCI: Štěpán KOCOUREK


jaro/2021 zápasy – mladší žáci


podzim/2020 zápasy – mladší žáci




5. soutěžní KOLO: Pondělí 5.10. 2020 17:00 domácí hřiště UMT

HODNOCENÍ: Vyrovnaný zápas, se soupeřem, který byl složen podobně jako naše družstvo (přípravky a žáci). Můžou nás mrzet neproměněné šance a lacinější góly, které jsme obdržely. Opět minimálně remízový zápas, který se nám nepodařilo udržet, ale i přesto bych chtěl kluky pochválit za předvedené výkony.

Děkuji SKLÁDAL

HRÁČI: Miki MARTÍNEK, Josef LÁNÍK, Josef SKALICKÝ, Daniel KAŠPAR, Michal HOFMAN, Vojta MENCL, Ondra KOLÁŘ,  Jakub VÁVRA, Jakub STANĚK, Michal DREXA, Štěpán KOCOUREK, Dominik GREPL

4. soutěžní KOLO: Neděle 20. 9. 2020 10:00

FC Kostelec na Hané – Haná Prostějov 6:2 (0:1)

HODNOCENÍ: minimálně remízový zápas, který jsme bohužel v posledních deseti minutách po vlastních chybách soupeři věnovali.

HRÁČI: Alex TRUNEČKA, Miki MARTÍNEK, Josef LÁNÍK, Josef SKALICKÝ, Daniel KAŠPAR, Michal HOFMAN, Ondra KOLÁŘ, Jakub VÁVRA, Jakub STANĚK, Štěpán KOCOUREK.


3. soutěžní KOLO: Pondělí 14. 9. 2020 17:00     

Hodnocení:

První prohra se soupeřem, který na nás byl připravený v sestavě převážně s hráči ročníku 2008, doplněné o hráči 2009.

Naši tři hráči ročníku 2008 předvedli velmi dobré výkony, kdy Pepa Láník v druhém poločase předvedl několik výborných zákroků, díky kterým zůstalo skóre na konečných 2:1 pro Protivanov.

Hráče ročníku 2009 potřebujeme více zapojit do hry, pro ročníky 2010 a 2011 to bylo dnes více o bojovnosti se staršími a sinějšími hráči. I přesto byli pasáže, kdy se po spolupráci dokázali prosadit.

HRÁČI:
 Josef LÁNÍK, Alex TRUNEČKA, Miki MARTÍNEK,
Vojta MENCL, Josef SKALICKÝ, Daniel KAŠPAR, Michal HOFMAN, Ondra KOLÁŘ,  Ali HAYACHI,  Jakub VÁVRA, Jakub STANĚK,
 Štěpán KOCOUREK.

2. soutěžní KOLO:

Sobota 5. 9. 2020 13:30 Olympijská ul. tráva

Haná ProstějovSokol Určice 5:0 (3:0)

hodnocení: všichni úměrně svému věku předvádí výkony, které se od nich očekávají. U některých kvalita, u všech snaha a pracovitost. Velmi mě těší zapojení a nasazení mladších ročníků. Pro všechny pochvala.

Děkuji, SKLÁDAL

HRÁČI:
Ondra GREPL, Josef LÁNÍK, Alex TRUNEČKA, Miki MARTÍNEK,
Vojta MENCL, Josef SKALICKÝ, Daniel KAŠPAR, Michal HOFMAN,
Ondra KOLÁŘ, Jakub VÁVRA, Ali HAYACHI, Dominik GREPL,
Michal DREXA,

1. soutěžní KOLO:

Neděle 30. 8. 2020 09:00
hodnocení:  V první řadě bych chtěl pochválit celé mužstvo. Hráči ročníku 2008 předvedli kvalitní výkony, ročníky 2009/10 bojovali, snažily se plnit své úkoly a hráč ročníku 2011 se vůbec neztratil. Pro všechny ještě jednou pochvala.

Zároveň chci ale zdůraznit, že každý zápas bude jiný a určitě nechci nechávat klukům hlavu v oblacích. Nadále zůstává na prvním místě trénink a práce pro kolektiv.

Děkuji, SKLÁDAL

HRÁČI:
Ondra GREPL, Josef LÁNÍK, Alex TRUNEČKA, Miki MARTÍNEK,
Vojta MENCL, Josef SKALICKÝ, Daniel KAŠPAR, Michal HOFMAN,
Ondra KOLÁŘ, Jakub VÁVRA, Ali HAYACHI, Dominik GREPL,
Michal DREXA,

podzim/2020 zápasy – mladší žáci