halová sezóna/tělocvičny

 

2020 HANÁ PV trenér
březen
čas místo kdo Skládal Čížek Švec Nedělník
Ne 1
Po 2 17:30-19:00 zemědělka
Út 3
St 4 16:30-18:00 HUSÁK
Čt 5
6 17:30-19:00 zemědělka Skládal
So 7
Ne 8 09:00-13:00 Němčice st.př.
Po 9 17:30-19:00 zemědělka Čížek Švec
Út 10
St 11 16:30-18:00 HUSÁK Skládal
Čt 12
13 17:30-19:00 zemědělka Skládal
So 14
Ne 15
Po 16 17:30-19:00 zemědělka Skládal
Út 17
St 18 16:30-18:00 HUSÁK Skládal
Čt 19
20 17:30-19:00 zemědělka Skládal
So 21 09:00-13:00 Přemyslovice ml.př. Skládal
Ne 22
Po 23
Út 24
St 25
Čt 26
27
So 28
Ne 29
Po 30
Út 31

 

2020 HANÁ PV trenér
únor
čas místo kdo Skládal Čížek Švec Nedělník
So 1 08:00-10:00 Chorázka st.př.triangl Skládal Čížek Švec Nedělník
So 1 10:00-12:00 Chorázka ml.př.triangl Skládal Čížek Švec Nedělník
Ne 2
Po 3 17:30-19:00 zemědělka Čížek Švec
Út 4
St 5 16:30-18:00 HUSÁK Nedělník
Čt 6
7 17:30-19:00 zemědělka Skládal Čížek Švec
So 8
Ne 9 09:00-11:00 Chorázka
Po 10 jarní prázdniny
Út 11 jarní prázdniny
St 12 jarní prázdniny
Čt 13 jarní prázdniny
14 jarní prázdniny
So 15
Ne 16 09:00-11:00 Chorázka
Po 17 17:30-19:00 zemědělka Skládal Čížek Švec
Út 18
St 19 16:30-18:00 HUSÁK Skládal Nedělník
Čt 20
21 17:30-19:00 zemědělka Skládal Čížek Švec
So 22
Ne 23
Po 24 17:30-19:00 zemědělka Skládal Švec
Út 25
St 26 16:30-18:00 HUSÁK ???? Nedělník
Čt 27
28 17:30-19:00 zemědělka Čížek Švec
So 29 09:00-13:00 Přemyslovice ml.př. Skládal Čížek Švec

 

2020 HANÁ PV trenér
leden
čas místo kdo Skládal Čížek Švec Nedělník
St 1
Čt 2
3
So 4
Ne 5
Po 6
Út 7
St 8 16:30-18:00 HUSÁK Skládal
Čt 9
10 17:30-19:00 zemědělka Skládal
So 11 08:00-10:00 Chorázka st.př.triangl Skládal Švec
So 11 10:00-12:00 Chorázka ml.př.triangl Skládal Švec
Ne 12
Po 13 17:30-19:00 zemědělka Skládal Čížek
Út 14
St 15 16:30-18:00 HUSÁK Čížek Nedělník
Čt 16
17 17:30-19:00 zemědělka Skládal Čížek Švec
So 18
Ne 19
Po 20 17:30-19:00 zemědělka Skládal Čížek
Út 21
St 22 16:30-18:00 HUSÁK Čížek Nedělník
Čt 23
24 17:30-19:00 zemědělka Skládal Švec
So 25 09:00-13:00 Přemyslovice ml.př. Skládal Čížek Švec
So 25 16:00-18:00 Chorázka st.př.triangl Skládal
Ne 26
Po 27 17:30-19:00 zemědělka Skládal Čížek
Út 28
St 29 16:30-18:00 HUSÁK ZRUŠENO
Čt 30
31 17:30-19:00 zemědělka ZRUŠENO Skládal Čížek Švec

 

2019 HANÁ PV
prosinec
čas místo kdo trenér
Ne 1
Po 2 17:15-19:15 zemědělka SKLÁDAL ČÍŽEK
Út 3
St 4 16:30-18:00 HUSÁK ŠVEC NEDĚLNÍK
Čt 5
6 17:00-19:00 zemědělka SKLÁDAL ŠVEC ČÍŽEK
So 7 08:30-12:30 Kostelec n/H ml.př. SKLÁDAL
Ne 8
Po 9 17:15-19:15 zemědělka ČÍŽEK ŠVEC SKLÁDAL
Út 10
St 11 16:30-18:00 HUSÁK NEDĚLNÍK ŠVEC SKLÁDAL
Čt 12
13 17:00-19:00 zemědělka ČÍŽEK ŠVEC SKLÁDAL
So 14
Ne 15
Po 16 17:15-19:15 zemědělka SKLÁDAL ČÍŽEK
Út 17
St 18 16:30-18:00 HUSÁK NEDĚLNÍK ZRUŠENO
Čt 19
20 17:00-19:00 zemědělka ČÍŽEK SKLÁDAL
So 21
Ne 22 15:00-17:00 Chorázka závěčná všichni+tatínci mix turnaj
Po 23
Út 24
St 25
Čt 26
27
So 28
Ne 29
Po 30
Út 31

 

2019 HANÁ PV
listopad
čas místo kdo
st.př. ml.př.  trenér  trenér
1
So 2
Ne 3
Po 4
Út 5
St 6 16:30-18:00 HUSÁK st.př. ml.př. SKLÁDAL NEDĚLNÍK
Čt 7
8 17:00-19:00 zemědělka st.př. ml.př. SKLÁDAL ČÍŽEK
So 9
Ne 10
Po 11 17:15-19:15 zemědělka st.př. ml.př. SKLÁDAL ČÍŽEK
Út 12
St 13 16:30-18:00 HUSÁK st.př. ml.př. ČÍŽEK NEDĚLNÍK
Čt 14
15 17:00-19:00 zemědělka st.př. ml.př. SKLÁDAL ŠVEC
So 16
Ne 17
Po 18 17:15-19:15 zemědělka st.př. ml.př. SKLÁDAL ŠVEC
Út 19
St 20 16:30-18:00 HUSÁK st.př. ml.př. SKLÁDAL NEDĚLNÍK
Čt 21
22 17:00-19:00 zemědělka st.př. ml.př. ŠVEC ČÍŽEK
So 23
Ne 24
Po 25 17:15-19:15 zemědělka st.př. ml.př. SKLÁDAL ŠVEC
Út 26
St 27 16:30-18:00 HUSÁK st.př. ml.př. ČÍŽEK ČÍŽEK
Čt 28
29 17:00-19:00 zemědělka st.př. ml.př. ŠVEC ČÍŽEK
So 30