zápasy/turnaje – st. přípravka U11 a mladší


JARO/2022 zápasy – starší přípravka

STARŠÍ PŘÍPRAVKY – ročníky 2011 a 2012  v sezoně podzim 2021/ jaro 2022 – odehráli 33 soutěžních zápasů.

Z toho 28 vítězství, 1 remíza, 4 porážky s celkovým skóre 222 vstřelených gólů a 40 obdržených.

Tyto výsledky náš tým řadí na první příčky v našem okrese.

Je to z celkem dvaceti přihlášených týmů, velmi pěkná vizitka naší práce. V příští sezoně se ročníky 2011 posunují do mladších žáků, kde nás bude čekat větší fotbal. HURÁ !!!

Všechny hráče ročníků 2011 a 2012 za přístup a předvedené výkony v celé sezoně velmi chválím.

 


6. soutěžní KOLO:

So 4.6.2022 v 10:00

sraz 9:15 naše hřiště

HANÁ PV –  JESENEC   2:1

HANÁ PV –   URČICE     7:2

HANÁ PV –  1. SK (B)     7:1

hráči:

KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

LUKÁŠ Jakub, JURÍK Šimon, KRYŠTOF Mikuláš, STUDENÝ Matyáš, STUDENÝ Šimon.

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


6. soutěžní KOLO:

So 28.5.2022 v 9:00

sraz 8:15 na hřiště Prostějov Olympijská ul.

HANÁ PV –  JESENEC         10:1

HANÁ PV –   BEDIHOŠŤ     8:1

HANÁ PV –  1. SK (A)            3:2

HANÁ PV –   ČECHOVICE   6:4

Pro všechny hráče za dnešní přístup a výkony VELKÁ POCHVALA

děkuji SKLÁDAL

hráči:

KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

LUKÁŠ Jakub, JURÍK Šimon, KRYŠTOF Mikuláš, STUDENÝ Matyáš, STUDENÝ Šimon.

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


5. soutěžní KOLO:

So 14.5.2022 v 9:00 JESENEC/DZBEL

sraz 8:15 na hřišti ve DZBELU

HANÁ PV – JESENEC             7:0

HANÁ PV – VÍCOV                    5:1

HANÁ PV – PROTIVANOV    9:0

hráči:

KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, KUPKA Vojtěch, SYNEK Matyáš.

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, SYNEK Michal.


DOHRÁVKA ze 30.4.2022

4.KOLO 

SOBOTA 7.5.2022   10:00 – 11:30 NAŠE HŘIŠTĚ (sraz 9:15 šatna)

HANÁ PV – 1.SK (A)       16:2

KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KUPKA Vojtěch.


4. soutěžní KOLO:

SOBOTA 30.4.2022 v 9:30 PROTIVANOV  ZRUŠENO

sraz 8:45 na hřišti v PROTIVANOVĚ

BUDE ODEHRÁNO V NÁHRADNÍCH TERMÍNECH  !!!!

HANÁ PV – PROTIVANOV

HANÁ PV – NĚMČICE n/H

HANÁ PV – 1.SK (A)

hráči:

DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

KOMLOŠ Adam, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub …???

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, SYNEK Lukáš.


3. soutěžní KOLO:

SOBOTA 23.4.2022 v 10:00 PŘEMYSLOVICE

sraz 9:15 na hřišti v PŘEMYSLOVICÍCH

HANÁ PV – PŘEMYSLOVICE     6:1

HANÁ PV – NEZAMYSLICE        1:3

HANÁ PV – VÍCOV                          3:1

hráči:

KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, SYNEK Lukáš.


2. soutěžní KOLO:

SOBOTA 10.4.2022 v 10:00 KOSTELEC n/H

sraz 9:15 na hřišti v KOSTELCI

HANÁ PV – KOSTELEC n/H   11:1

HANÁ PV – ČECHOVICE          4:2

HANÁ PV – PIVÍN                      11:0

hráči:

KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, SYNEK Lukáš


1. soutěžní KOLO:     ZRUŠENO / náhradní termín celého turnaje bude dopřesněn..

So 2.4.2022 v 10:00 JESENEC/DZBEL

sraz 9:15 na hřišti v JESENCI

HANÁ PV – JESENEC odloženo

HANÁ PV – URČICE odloženo

HANÁ PV – 1. SK B odloženo

hráči:

KOMLOŠ Adam, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, MATOUŠEK Jakub, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, SYNEK Lukáš


 


PODZIM/2021 zápasy – starší přípravka


6. soutěžní KOLO: So 30.10.2021 KRALICE na HANÉ 9:00

sraz 8:15 na hřišti v KRALICE na HANÉ

HANÁ PV – KRALICE na HANÉ „A“     1:2

HANÁ PV – KRALICE na HANÉ „B“    11:0

HANÁ PV – BEDIHOŠŤ                            10:0

hráči:

DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik,   SYNEK Krištof, MATOUŠEK Kuba, KUPKA Vojtěch, SYNEK Matyáš

…………………………………………………….

( KOPECKÝ Jakub, DOKOUPIL Vojtěch, LACHMAN Tobiáš, PŘECECHTĚL Jakub, ŠVEC Matěj )

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


5. soutěžní KOLO: So 16.10.2021 MOSTKOVICE 14:00

sraz 13:15 na hřišti v MOSTKOVICÍCH

HANÁ PV – MOSTKOVICE    10:1

HANÁ PV – VRAHOVICE        7:0

HANÁ PV – KONICE                  3:3

hráči:

DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, MATOUŠEK Kuba, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, KUPKA Vojtěch

………………………………………………………..

( LACHMAN Tobiáš, SYNEK Matyáš )

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


DOHRÁVKA

středa  13.10.

naše hřiště 17:30

HANÁ PV – 1.SK.PROSTĚJOV    12:0

hráči:

DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, DOKOUPIL Vojtěch, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, MATOUŠEK Kuba, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub, SYNEK Matyáš, KUPKA Vojtěch,

…………………………………………….

( LACHMAN Tobiáš )

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


4. soutěžní KOLO: So 2.10.2021 NĚMČICE n/H 9:00 ZRUŠENO

sraz 8:15 na hřišti v NĚMČICÍCH n/H

bude dohráno v náhradních termínech  !!!!

HANÁ PV – NĚMČICE n/H

HANÁ PV – 1.SK.PROSTĚJOV    12:0

HANÁ PV – PROTIVANOV

hráči:

DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán,  LACHMAN Tobiáš, DOKOUPIL Vojtěch, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, MATOUŠEK Kuba, PŘECECHTĚL Jakub.

……………………………………………………..

: ( NEDĚLNÍK Patrik, ŠVEC Matěj )

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


3. soutěžní KOLO: So 18.9.2021 VÍCOV 9:00

sraz 8:15 na hřišti ve

HANÁ PV – VÍCOV                    11:0

HANÁ PV – NEZAMYSLICE    4:2

HANÁ PV – PŘEMYSLOVICE  0:1

hráči:

DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, NEDĚLNÍK Patrik, LACHMAN Tobiáš, DOKOUPIL Vojtěch, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

: (MATOUŠEK Kuba, ŠVEC Matěj, PŘECECHTĚL Jakub)

…. musím všechny kluky pochválit….i když jsme měli jen jednoho na střídání , výborné výkony a přístup….super děkuji

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


2. soutěžní KOLO: So 11.9.2021 URČICE 9:00

sraz 8:30 na hřišti v URČICÍCH

HANÁ PV – URČICE                  6 : 2

HANÁ PV – MOSTKOVICE      7 : 1

HANÁ PV – KLENOVICE n/H   19 : 0

hráči:

DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, ŠVEC Matěj, NEDĚLNÍK Patrik, LACHMAN Tobiáš, MATOUŠEK Kuba,  SYNEK Krištof.

: (KOPECKÝ Jakub, PŘECECHTĚL Jakub, )

výborný přístup a výkony….pro všechny velká pochvala

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


1. soutěžní KOLO: So 4.9.2021 PIVÍN 10:00

sraz 9:30 na hřišti v PIVÍNĚ

HANÁ PV – PIVÍN                      7:1

HANÁ PV – ČECHOVICE         3:4

HANÁ PV – KOSTELEC n/H   8:0

hráči:

DREXA Michal, ŠVEC Matěj, NEDĚLNÍK Patrik, LACHMAN Tobiáš, MATOUŠEK Kuba, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, KOCOUREK Štěpán.

TRENÉR: Robert SKLÁDAL


 


podzim/2021 zápasy – starší přípravka


jaro/2021 zápasy – starší přípravka


červen 2021

So 26.6. VÝROČÍ HANÁ PROSTĚJOV 90 let

sraz 13:00 na našem hřišti (hlavní hřiště tráva)

13:40 HANÁ PV – MOSTKOVICE

STANĚK Jakub, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, ŠVEC Matěj, NEDĚLNÍK Patrik, LACHMAN Tobiáš, PŘECECHTĚL Jakub, KOCOUREK Štěpán.


So 19.6.

sraz 9:30 na hřišti v Kostelci na Hané

10:00 KOSTELEC na HANÉ – HANÁ PV

SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, ŠVEC Matěj, NEDĚLNÍK Patrik, LACHMAN Tobiáš, MATOUŠEK Kuba, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, KOCOUREK Štěpán.


Pá 11.6. ????    ZRUŠENO !!!

17:30 HANÁ PV – URČICE

SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, ŠVEC Matěj, NEDĚLNÍK Patrik, LACHMAN Tobiáš, MATOUŠEK Kuba, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof, KOCOUREK Štěpán.


Pá 4.6.

17:30 HANÁ PV – MOSTKOVICE

SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, ŠVEC Matěj, NEDĚLNÍK Patrik, LACHMAN Tobiáš, MATOUŠEK Kuba, PŘECECHTĚL Jakub, KOPECKÝ Jakub, SYNEK Krištof.

NÁHRADNÍCI: KOCOUREK Štěpán


podzim/2020



5. soutěžní KOLO:

Sobota 17. 10. 2020 PROTIVANOV, tráva 10:00

sraz 9:30 hřiště PROTIVANOV

Haná Prostějov – SK Protivanov

Haná Prostějov – Sokol Určice „A“

Haná Prostějov – Sokol Otaslavice

Haná Prostějov – Sokol Mostkovice

HRÁČI: Ondřej KOLÁŘ, Jakub STANĚK, Jakub VÁVRA, Tobiáš SKLÁDAL, Dominik GREPL, Michal DREXA, Štěpán KOCOUREK, Patrik NEDĚLNÍK, Tobiáš LACHMAN, Jakub  MATOUŠEK, Matěj ŠVEC, Jakub PŘECECHTĚL.


4. soutěžní KOLO:

sobota 3.10. NĚMČICE n/H , tráva – (9:00) 

Haná Prostějov – Sokol Určice „B“       19:1

Haná Prostějov – Horní Štěpánov – Konice     4:5

Haná Prostějov – FK Němčice nad Hanou    6:4

HRÁČI: Jakub STANĚK, Jakub VÁVRA, Tobiáš SKLÁDAL, Michal DREXA, Štěpán KOCOUREK, Tobiáš LACHMAN, Jakub  MATOUŠEK, Patrik NEDĚLNÍK, Matěj ŠVEC, Kryštof SYNEK, Jakub KOPECKÝ.

HODNOCENÍ:  za dnešní předvedené výkony pro všechny kluky velká pochvala. Bojovnost, pracovitost pro tým…. SUPER

Děkuji, SKLÁDAL


3. soutěžní KOLO:

sobota 19.9. VÍCOV , tráva – (9:00)  sraz 8:20

Haná Nezamyslice – Haná Prostějov 7:0 (4:0)

Sokol Vícov/Plumlov – Haná Prostějov 3:8 (3:2)

Haná Prostějov – Sokol Přemyslovice 6:3 (4:0)

hodnocení: V dnešním turnaji kluci bojovali hlavně sami se sebou. Po prvním, ve všech směrech nevydařeném zápase, kluci předvedli v tom druhém s téměř stejně silným soupeřem úplně odlišný výkon. Třetí zápas, opět dva rozdílné poločasy (v prvním poločase vedení 4:0, druhý poločas 2:3).

Kluci si musí uvědomit, že fotbal je kolektivní sport, kde  výpadky jednotlivců se odrazí v celém týmu.

 HRÁČI: KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub,  VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, KOCOUREK Štěpán, LACHMAN Tobiáš,  MATOUŠEK Jakub, NEDĚLNÍK Patrik, SYNEK Kryštof, KOPECKÝ Jakub.

( GREPL Dominik, HAYACHI Ali, DREXA Michal, ŠVEC Matěj )


2. soutěžní KOLO:

sobota 12.9. Brodek u Konice, tráva –  (9:00)  sraz 8:20

Sokol Čechovice – Haná Prostějov 2:11 (2:7)

Haná Prostějov – FC Kostelec na Hané 8:3 (4:2)

Lipová – Brodek u/K – Haná Prostějov 2:4 (2:2)

hodnocení: pro všechny pochvala!!!

HRÁČI: KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, LACHMAN Tobiáš, ŠVEC Matěj, MATOUŠEK Jakub, SYNEK Kryštof.

(NEDĚLNÍK Patrik, GREPL Dominik)


1. soutěžní KOLO:

Hvozd – neděle 6.9. (9:00)

Sokol Držovice – Haná Prostějov 1:10 (1:5)

SK Jesenec-Dzbel – Haná Prostějov 6:5 (5:0)

Haná Prostějov – FC HVOZD 5:0 (3:0)

hodnocení: dnešní první letošní turnaj mě velmi bavil a bylo vidět i na chlapcích že si ho užili. Dvě výhry a jedna velmi těsná prohra. Kdy za hodně nepříznivého stavu o poločase 0:5 se kluci semknuli a zápas téměř otočily.

Zapálení, nasazení, ponoření se do hry strhlo všechny přítomné.

Perfektní !!!!

všem děkuji SKLÁDAL

HRÁČI: KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, , VÁVRA Jakub, SKLÁDAL Tobiáš, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, LACHMAN Tobiáš, ŠVEC Matěj, MATOUŠEK Jakub, NEDĚLNÍK Patrik, GREPL Dominik.

(SYNEK Kryštof, KOPECKÝ Jakub).


 

 


podzim/2020 zápasy – starší přípravky


Z POŘADATELSKÉHO DŮVODU ZRUŠENO

Termín : sobota 29.8. 2020

12.ročník turnaje přípravek

o POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA PROSTĚJOVA

Pořadatel: TJ Sokol Čechovice – www.fotbalcechovice.cz

Místo: travnaté hřiště TJ Sokol Čechovice

Účastníci turnaje: 8 mužstev v kategorii hráčů nar. po 1.1.2010

Soupiska: max. počet 12 hráčů + 2 trenér

 



jaro/2020

sobota 13.6. turnaj NEZAMYSLICE

Dopolední turnaj formou trianglu, jak jsme hráli v zimě na RG ZŠ.
Sraz v Nezamyslicích 8:30, předpokládaný konec 12:00.

sebou:
jídlo – na celé dopoledne + pití (bufet pravděpodobně nebude v provozu)
oblečení – raději více věcí na převlečení (déšť, zima)

NEZAMYSLICE, NĚMČICE, HANÁ PV

KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, GREPL Dominik, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán, LACHMAN Tobiáš, SKLÁDAL Tobiáš, NEDĚLNÍK Patrik, MATOUŠEK Jakub, SYNEK Kryštof, KOPECKÝ Jakub.

 

 



zimní turnaje 2019/2020

 

zrušeno pořadatelem z organizačních důvodů

zimní turnaj starších přípravek pořádaný TJ SOKOL ČECHOVICE

Kde: Němčice nad Hanou
Kdy: neděle 8. 3. 2020 – 8:30 až 14:30

hráči:

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, ŽVÁTORA Michal, MARTINEK Adam, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik.

 

——————————————————————————————————————————————————————————

triangl CHORÁZKA 1.2.2020  (sraz 7:30 na Chorázce)

Sobota 1.2.2020   08:00 – 10:00 (08:00 – 10:30)

hráči:

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, ŽVÁTORA Michal, MARTINEK Adam, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik.

     Během sobotního dopoledne 1.2.2020, jsme odehráli čtyři dlouhé zápasy jak starší, tak čtyři i mladší přípravka s vyrovnanými soupeři…střídavě jsme vyhrávali a prohrávali, kdy výsledky byly těsné a vyrovnané.

            Chci upozornit, že při těchto turnajích nejde v první řadě o skóre a vítězství, ale o to, aby kluci co nejvíce hráli, trenéři si mohli vyzkoušet různé varianty a zapojit všechny hráče do hry. Což tyto turnaje dokonale plní.

      Nechceme se omezovat pouze na to, že budou hrát co nejvíce jen někteří hráči za cílem vítězství. Jsme tým a chci, aby všichni hráli co nejvíce. Jsme přípravky, a proto se stále připravujeme a zápas je pro nás pořád další fáze tréninku.

            Někteří hráči už jsou schopni plnit více úkolů a zapojit více dovedností, kdy i ti ostatní jsou schopni se také více posouvat.

Děkuji hráčům za snahu a předvedené výkony. Rodičům za přístup.

SKLÁDAL

——————————————————————————————————————–

triangl CHORÁZKA 25.1.2020  (sraz 15:45 na Chorázce)

Sobota 25.01.2020   16:00 – 18:00

hráči:

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, ŽVÁTORA Michal, MARTINEK Adam, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, KOLÁŘ Ondřej,  VÁVRA Jakub, GREPL Dominik, DREXA Michal, KOCOUREK Štěpán,  ŠVEC Matěj, MATOUŠEK Jakub, SKLÁDAL Tobiáš.

Díky neúčasti klubů, které se kvůli marodkám, museli omluvit z našeho trianglu, se nám naskytla možnost využít tělocvičnu, ne k turnaji, ale k přípravnému přátelskému utkání s velmi kvalitním soupeřem 1.SK Prostějov.

Odehráli jsme v kuse hodinu a půl kvalitního fotbalu, kde skóre nebylo na prvním místě, ale potěšilo. Především jsme mohli hráče vyzkoušet opět na různých postech a střídat různé sestavy se zapojením hráčů z mladší přípravky.

K samotné hře:

Všichni hráči do jednoho mne velmi potěšili svým přístupem, nasazením, bojovností, snahou a hlavně předvedenou hrou.

Z důvodu nemocnosti i u naší starší přípravky, doplnili tým téměř z poloviny hráči z mladší přípravky, kteří měli v nohách dopolední turnaj v Přemyslovicích. Tímto bych chtěl poděkovat rodičům za ochotu a přístup.

——————————————————————————————————————–

triangl CHORÁZKA 11.1.2020  (sraz 7:45 na Chorázce)

starší přípravka varianta 1
Sobota 11.01.2020   08:00 – 10:00
Haná PV, Kostelec n/H, Určice
čas 1×20 min tým 1 tým 2 VÝSLEDEK
08:00 – 08:20 Kostelec n/H Haná PV
08:20 – 08:40 Kostelec n/H Určice
08:40 – 09:00 Haná PV Určice
09:00 – 09:20 Haná PV Kostelec n/H
09:20 – 09:40 Určice Kostelec n/H
09:40 – 10:00 Určice Haná PV

hráči:

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, ŽVÁTORA Michal, MARTINEK Adam, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik.

 

2020



2019

podzim 2019

st.př

Náš POSLEDNÍ podzimní soutěžní turnaj:

V posledním podzimním zápase si kluci vybrali troch slabší chvilku, když prohráli s domácími Nezamyslicemi 5:2, které si vítězství zasloužily. I takové zápasy potřebujeme, ať víme, na čem můžeme přes zimu zapracovat.

Všem, bych chtěl dát za celý podzim VELKOU POCHVALU. Kluci si to určitě zaslouží. Ze čtrnácti podzimních zápasů naši kluci osmkrát zvítězili, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli….to vše se skóre 86:34…

Všem děkuji

Robert SKLÁDAL

st.př
5.      POSLEDNÍ kolo podzimní části soutěže
Neděle 27.10.2019
Místo konání: TJ Haná Nezamyslice sraz 8:20 hřiště NEZAMYSLICE
Nezamyslice, Haná PV, Kralice n. H., Protivanov
hráči:

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, ŽVÁTORA Michal, MARTINEK Adam, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik, DREXA Michal

čas tým 1 tým 2 VÝSLEDEK
9:00 Haná Nezamyslice  SK Protivanov
9:00 Haná Prostějov FC Kralice na Hané 4:4
9:40 FC Kralice na Hané Haná Nezamyslice
9:40 SK Protivanov Haná Prostějov  2:7
10:20 Haná Nezamyslice Haná Prostějov  5:2
10:20 FC Kralice na Hané SK Protivanov

 

st.př
4.      kolo
Sobota 12.10.2019
Místo konání: FC Kostelec na Hané sraz 8:20 na hřišti v KOSTELCI n/H
Kostelec n. H., Haná PV, Otaslavice, Hvozd
hráči:

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, ŽVÁTORA Michal, MARTINEK Adam, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik , DREXA Michal

čas tým 1 tým 2 VÝSLEDEK
9:00 FC Kostelec na Hané FC Hvozd
9:00 Haná Prostějov TJ Sokol Otaslavice 10:1
9:40 TJ Sokol Otaslavice FC Kostelec na Hané
9:40 Haná Prostějov FC Hvozd
16:1
10:20 Haná Prostějov Kostelec na Hané
11:4
10:20 TJ Sokol Otaslavice FC Hvozd

Všem VELKÁ pochvala.

Předvedené výkony, snaha, přístup ve všech a hlavně bojovnost v posledním zápase, který kluci nevzdali a nepříznivý stav otočily v krásný výsledek.

Děkuji, SKLÁDAL

 

 

3.      kolo
Neděle 29.9.2019
Místo konání: Sokol Konice sraz 8:20 na hřišti v KONICI
Lipová, Haná PV, Jesenec, Konice
hráči:

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik , DREXA Michal

čas tým 1 tým 2 VÝSLEDEK
9:00
9:00 Haná PV Jesenec 5:2
9:40
9:40 Haná PV Konice 8:3
10:20
10:20 Haná PV Lipová 5:2

Pro všechny pochvala, dnešní výhry si kluci vybojovali..

Výborný přístup

Děkuji, SKLÁDAL

 

 

2.      kolo
Sobota 14.9.2019
Místo konání: TJ Sokol Bedihošť sraz 8:15 na hřišti v Bedihošti
Bedihošť, Haná PV, Horní Štěpánov
hráči:MENCL Vojtěch, MARTINEK Adam, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik , DREXA Michal, SKLÁDAL Tobiáš
čas tým 1 tým 2 VÝSLEDEK
9:00
9:00 Bedihošť Haná PV 2:2
9:40
9:40 Haná PV Horní Štěpánov 1:5

 

1.     kolo
Sobota 31.8.2019  9:00

sraz 8:15 na hřišti v Držovicích
Místo konání: TJ Sokol Držovice
Držovice, Haná PV, Němčice n. H., 1. SK Prostějov

MENCL Vojtěch, SKALICKÝ Josef, HOFMAN Michal, ŽVÁTORA Michal, MARTÍNEK Adam, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub, HAYACHI Ali, VÁVRA Jakub, GREPL Dominik , DREXA Michal, SKLÁDAL Tobiáš

31.08.2019  Sobota
Týmy: TJ Sokol Držovice, Haná Prostějov, FK Němčice nad Hanou, 1. SK Prostějov
Místo konání: TJ Sokol Držovice
Čas Tým Tým
9:00 HANÁ PV NĚMČICE 5:0
9:40 HANÁ PV 1.SK PROSTĚJOV 4:2
10:20 HANÁ PV DRŽOVICE 6:1

Za dnešní přístup a výkony kluky chválím …..jen tak dál

Samozřejmě máme před sebou celý soutěžní podzim, takže makáme pořád stejně dál

Děkuji, SKLÁDAL

 

 



Jaro 2019

6.kolo

Sobota 15. 6.  9:00, změna 8:00 Otaslavice

sraz 08:30 změna 7:30 na hřišti v Otaslavicích

TJ Sokol Otaslavice, Haná Prostějov „B“, TJ  Horní Štěpánov, TJ Sokol Držovice

Mikuláš MARTÍNEK 2008

Vojtěch MENCL, Michal ŽVÁTORA, Michal HOFMAN 2009,

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI, Štěpán HRADILIK 2010,

Michal DREXA 2011

sobota 15. 6., Otaslavice

 

domácí hosté výsledek
TJ Sokol Otaslavice Haná Prostějov B

4:1

TJ  Horní Štěpánov TJ Sokol Držovice  
Haná Prostějov B TJ Sokol Držovice

6:5

TJ Sokol Otaslavice TJ  Horní Štěpánov  
TJ  Horní Štěpánov Haná Prostějov B

4:1

TJ Sokol Otaslavice TJ Sokol Držovice  

 

5.kolo

Sobota 1. 6., Kostelec na Hané 9:00, sraz 08:30 na hřišti v Kostelci na Hané

FC Kostelec na Hané, TJ Sokol Přemyslovice, SK Haná „B“, TJ Sokol Otaslavice

 

sobota 18. 5., Protivanov

 

domácí hosté výsledek
Haná Prostějov „B“ Přemyslovice

2:5

Kostelec na Hané TJ Sokol Otaslavice  
Haná Prostějov „B“ Kostelec na Hané

3:5

Přemyslovice TJ Sokol Otaslavice  
Haná Prostějov „B“ TJ Sokol Otaslavice

10:3

Kostelec na Hané Přemyslovice  

Hodnocení:

V prvním zápase jsme měli více šancí na to vstřelit gól než soupeř, ve druhém zápase soupeř otáčel zápas, vše se nám nakonec podařilo ve třetím zápase, kdy se nám dařilo už vše, jak mělo.

Náš tým předvedl dobré výkony, všichni se snažili a bojovali.

Pro všechny pochvala.

SKLÁDAL

Mikuláš MARTÍNEK, Lukáš PLAČEK, Alex TRUNEČKA 2008

Vojtěch MENCL, Michal ŽVÁTORA,

Natálie VYCHODILOVÁ, Josef SKALICKÝ  2009,

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI 2010,

 

4.kolo

Sobota 18. 5.,  Protivanov 9:00, sraz 08:30 na hřišti v Protivanově

SK Protivanov, Haná Prostějov „B“, TJ Horní Štěpánov, TJ Sokol Otaslavice

sobota 18. 5., Protivanov

 

domácí

hosté

výsledek

Haná Prostějov „B“ TJ Sokol Otaslavice

6:4

SK Protivanov TJ Horní Štěpánov  
Haná Prostějov „B“ TJ Horní Štěpánov

11:1

SK Protivanov TJ Sokol Otaslavice  
Haná Prostějov „B“ SK Protivanov

6:3

TJ Horní Štěpánov TJ Sokol Otaslavice  

Mikuláš MARTÍNEK, Onřej GREPL,

Lukáš PLAČEK 2008

Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL,

Michal ŽVÁTORA, Josef SKALICKÝ  2009,

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI 2010,

Michal DREXA 2011

 

3.kolo

Sobota 4. 5., Protivanov 9:00, sraz 08:30 na hřišti v Protivanově

SK Protivanov,  Haná Prostějov „B“,   SK Lipová,   FKM Konice

sobota 4. 5., Protivanov

 

domácí hosté výsledek
SK Lipová Haná Prostějov B

2:11

FKM Konice SK Protivanov

2:2

Haná Prostějov B FKM Konice

4:3

SK Protivanov SK Lipová

12:0

SK Protivanov Haná Prostějov B

1:4

FKM Konice SK Lipová

5:1

 

Mikuláš MARTÍNEK  2008

Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL,

Michal ŽVÁTORA, Josef SKALICKÝ  2009,

Jaroslav KRČ, Natálie VYCHODILOVÁ  2009,

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI, Štěpán HRADILÍK 2010,

Michal DREXA 2011

( náhradník Jakub STANĚK, Tobiáš SKLÁDAL 2010, Štěpán KOCOUREK 2011)

 

2.kolo

neděle 21. 4., Bedihošť 9:00, sraz 08:30 na hřišti v Bedihošti

Sokol Bedihošť,    Sokol Držovice,     SK Lipová,      SK Haná Prostějov „B“

Mikuláš MARTÍNEK  2008

Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL,

Michal ŽVÁTORA, Josef SKALICKÝ  2009,

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI, Štěpán HRADILÍK 2010,

Michal DREXA 2011

( náhradník Jakub STANĚK, Tobiáš SKLÁDAL 2010, Štěpán KOCOUREK 2011)

hodnocení:

Kluky bych chtěl opět pochválit….všechny od brankáře (Ondru KOLÁŘE), obránce, zálohu a útočníky. Všichni hrají pro tým  PERFEKTNÍ

…. Ve středu hřiště Vojta MENCL výborné výkony

Všem děkuji

neděle 21. 4., Bedihošť

 

domácí

hosté

výsledek

Sokol Bedihošť

 

Haná Prostějov B

5:4 (4:1)

SK Lipová

 

TJ Sokol Držovice

2:7 (1:4)

TJ Sokol Držovice

 

Haná Prostějov B

6:4 (2:1)

Sokol Bedihošť

 

SK Lipová

8:2 (4:0)

Haná Prostějov B

 

SK Lipová

8:3 (4:0)

Sokol Bedihošť

 

TJ Sokol Držovice

8:3 (2:3)

 

1.kolo

Po prvním odehraném jarním kole musím naše kluky pochválit.

Nechci chválit jednotlivce ale celý tým. I když polovina našich hráčů byla z mladší přípravky i tak jsme byli herně naprosto vyrovnaní a v některých zápasech jsme naše soupeře i přehrávali. Zde teď nejsou závěrečné výsledky směrodatné, ale to co si v zápasech dovolí předvést. Naše hra se mi opravdu líbila.

Ještě jednou pochvala….jen tak dál…

Neděle 14. 4. 2019 09:00  sraz 08:30 na hřišti v Kralicích na Hané

Kralice, tráva

Haná Prostějov B

Mikuláš MARTÍNEK  2008

Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL,

Michal ŽVÁTORA, Josef SKALICKÝ  2009,

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI, Štěpán HRADILÍK 2010,

Michal DREXA, Štěpán KOCOUREK 2011

domácí hosté výsledek
1. SK Prostějov B – FC Kralice na Hané

5  :  4

SK Lipová – Haná Prostějov B

7  :  2

FC Kralice na Hané – SK Lipová

8  :  3

Haná Prostějov B – 1. SK Prostějov B

  2  :  6

Haná Prostějov B – FC Kralice na Hané

7  :  4

1. SK Prostějov B – SK Lipová

7  :  4

 



5.1. jsme se zúčastnili Hanáckého turnaje na Chorázce

Bohužel se nám nepodařilo v žádném zápase zabodovat, i když některé zápasy byli hodně vyrovnané a měli jsme šance na to uhrát nějaký výsledek, nezadařilo se.

V některých zápasech jsme narazili na vyspělejší a vy hranější soupeře a i přes toto kluci bojovali a snažili se uhrát nějaký výsledek.

Všechny chválím a děkuji za přístup.

SKLÁDAL

 

v sobotu 05.01.2019 sraz v 13:30 na ZŠ RG

Turnaj bude trvat přibližně do 18:00.

turnaje na Chorázce se zůčastní tito hráči st.př.

Haná Prostějov B

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI 2010,
Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL, Josef SKALICKÝ, Jaroslav KRČ,Michal ŽOFČÁK, Natálie VYCHODILOVÁ  2009,
Mikuláš MARTÍNEK, Josef LÁNÍK  2008

( Martin a Marek VEČEREK 2008 )

mužstva turnaje  5.1.2019 – 2008:

1. Haná Prostějov „A“

2. Haná Prostějov „B“

3. Sokol Čechovice

4. TJ Tlučná – Plzeň

5. TJ Sokol Tovačov

6. FK Šumperk

7. FK Brodek u Prostějova

Kolo Čas Zápas Skóre
1. 14:00 Haná Prostějov“A“ : FK Šumperk :
1. 14:12 TJ Sokol Tovačov : Haná Prostějov“B“ :
1. 14:24 Sokol Čechovice : TJ Tlučná-Plzeň :
2. 14:36 FK Brodek u Prostějova : TJ Sokol Tovačov :
2. 14:48 TJ Tlučná-Plzeň : Haná Prostějov“A“ :
2. 15:00 Haná Prostějov“B“ : Sokol Čechovice :
3. 15:12 FK Šumperk : TJ Tlučná-Plzeň :
3. 15:24 Sokol Čechovice : FK Brodek u Prostějova :
3. 15:36 Haná Prostějov“A“ : Haná Prostějov“B“ :
4. 15:48 TJ Sokol Tovačov : Sokol Čechovice :
4. 16:00 Haná Prostějov“B“ : FK Šumperk :
4. 16:12 FK Brodek u Prostějova : Haná Prostějov“A“ :
5. 16:24 TJ Tlučná-Plzeň : Haná Prostějov“B“ :
5. 16:36 Haná Prostějov“A“ : TJ Sokol Tovačov :
5. 16:48 FK Šumperk : FK Brodek u Prostějova :
6. 17:00 Sokol Čechovice : Haná Prostějov“A“ :
6. 17:12 FK Brodek u Prostějova : TJ Tlučná-Plzeň :
6. 17:24 TJ Sokol Tovačov : FK Šumperk :
7. 17:36 Haná Prostějov“B“ : FK Brodek u Prostějova :
7. 17:48 FK Šumperk : Sokol Čechovice :
7. 18:00 TJ Tlučná-Plzeň : TJ Sokol Tovačov

 

 

v neděli 25.11.sraz v 08:00 na ZŠ RG

Turnaj bude trvat přibližně do 13:00.

turnaje na Chorázce se zůčastní tito hráči st.př.

Haná Prostějov C

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI 2010,
Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL, Josef SKALICKÝ  2009,
Mikuláš MARTÍNEK, Martin, Marek VEČEREK 2008

Haná Prostějov „A“, Slavie Ostrava, Haná Prostějov „B“, TJ Tatran Bohunice, Haná Prostějov „C“, Sokol Čechovice

Kolo Čas Zápas

1. 08:30 TJ Tatran Bohunice : Haná Prostějov „A“

1. 08:40 Haná Prostějov „C“ : Slavie Ostrava

1. 08:50 Haná Prostějov „B“ : Sokol Čechovice

2. 09:00 Haná Prostějov „A“ : Haná Prostějov „C“

2. 09:10 Sokol Čechovice : TJ Tatran Bohunice

2. 09:20 Slavie Ostrava : Haná Prostějov „B“

3. 09:30 Sokol Čechovice : Haná Prostějov „A“

3. 09:40 Haná Prostějov „B“ : Haná Prostějov „C“

3. 09:50 TJ Tatran Bohunice : Slavie Ostrava

4. 10:00 Haná Prostějov „A“ : Haná Prostějov „B“

4. 10:10 Slavie Ostrava : Sokol Čechovice

4. 10:20 Haná Prostějov „C“ : TJ Tatran Bohunice

5. 10:30 Slavie Ostrava : Haná Prostějov „A“

5. 10:40 TJ Tatran Bohunice : Haná Prostějov „B“

5. 10:50 Sokol Čechovice : Haná Prostějov „C“

Utkání o umístění dle výsledků turnaje, doba zápasu 20 minut, dle průběhu turnaje bude již zhruba 20 minutové zpoždění:

11.20 utkání o 5. a 6. místo

11.45 utkání o 3. a 4. Místo

12.10 utkání o 1. a 2.místo

12.40 vyhlášení výsledků

 

 

VÝSLEDKY  4. kolo 20.10.2018 09:00 Kralice n/H
datum a čas domácí hosté skóre
20.10.2018 TJ Sokol Určice (17) Haná Prostějov B (10) 2 : 2
20.10.2018 Haná Prostějov B (10) FC Kralice na Hané (1) 0 : 2
20.10.2018 Haná Prostějov B (10) TJ Sokol Přemyslovice (12) 1 : 6
20.10.2018 Haná Prostějov B (10) SK Lipová (13) 4 : 1

4. kolo 20.10.2018 09:00 Kralice n/H

sraz na hřišti v Kralicích n/H v 8:30

Určice, Přemyslovice, Kralice n/H, Lipová,

Haná Prostějov

Ondřej KOLÁŘ, Ali HAYACHI, Štěpán HRADILÍK 2010,
Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL, Josef SKALICKÝ,  Jaroslav KRČ,Michal ŽOFČÁK, Natálie VYCHODILOVÁ  2009,
Mikuláš MARTÍNEK, Josef LÁNÍK,  2008

datum a čas domácí hosté skóre hřiště
20.10.2018 09:00 TJ Sokol Určice (17) TJ Sokol Přemyslovice — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 TJ Sokol Určice (17) Haná Prostějov B (10) — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 Haná Prostějov B (10) FC Kralice na Hané (1) — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 Haná Prostějov B (10) TJ Sokol Přemyslovice — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 FC Kralice na Hané (1) SK Lipová (13) — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 FC Kralice na Hané (1) TJ Sokol Určice (17) — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 SK Lipová (13) TJ Sokol Určice (17) — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 SK Lipová (13) Haná Prostějov B (10) — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 TJ Sokol Přemyslovice SK Lipová (13) — : — Kralice, tráva
20.10.2018 09:00 TJ Sokol Přemyslovice FC Kralice na Hané (1) — : — Kralice, tráva

 

vysledky 3. kolo

07.10.2018 TJ Sokol Otaslavice (3) TJ Sokol Vícov (18) 0 : 3
07.10.2018 TJ Sokol Otaslavice (3) Haná Prostějov B (10) 2 : 0
07.10.2018 TJ Sokol Brodek u Pv (7) TJ Sokol Přemyslovice (12) 4 : 3
07.10.2018 TJ Sokol Brodek u Pv (7) TJ Sokol Otaslavice (3) 8 : 3
07.10.2018 Haná Prostějov B (10) TJ Sokol Brodek u Pv (7) 2 : 5
07.10.2018 Haná Prostějov B (10) TJ Sokol Vícov (18) 0 : 10
07.10.2018 TJ Sokol Přemyslovice (12) TJ Sokol Otaslavice (3) 1 : 2
07.10.2018 TJ Sokol Přemyslovice (12) Haná Prostějov B (10) 5 : 1
07.10.2018 TJ Sokol Vícov (18) TJ Sokol Přemyslovice (12) 4 : 0
07.10.2018 TJ Sokol Vícov (18) TJ Sokol Brodek u Pv (7) 3 : 1

 

3. kolo st. př.  07.10.2018 09:00 Brodek u Prostějova

sraz na hřišti v Brodku u Prostějova 8:30

Přemyslovice, Otaslavice,Vícov,

Brodek u Pv, Haná Pv B,

Ali HAYACHI, Štěpán HRADILÍK 2010,
Michal HOFMAN, Vojtěch MENCL, Josef SKALICKÝ, Daniel VORÁČ, Jaroslav KRČ, Michal ŽOFČÁK, Natálie VYCHODILOVÁ  2009,Josef LÁNÍK,  2008
datum a čas domácí hosté
07.10.2018 TJ Sokol Otaslavice TJ Sokol Vícov
07.10.2018 TJ Sokol Otaslavice Haná Prostějov B
07.10.2018 TJ Sokol Brodek u Pv TJ Sokol Přemyslovice
07.10.2018 TJ Sokol Brodek u Pv TJ Sokol Otaslavice
07.10.2018 Haná Prostějov B TJ Sokol Brodek u Pv
07.10.2018 Haná Prostějov B TJ Sokol Vícov
07.10.2018 TJ Sokol Přemyslovice TJ Sokol Otaslavice
07.10.2018 TJ Sokol Přemyslovice Haná Prostějov B
07.10.2018 TJ Sokol Vícov TJ Sokol Přemyslovice
07.10.2018 TJ Sokol Vícov TJ Sokol Brodek u Pv

2.kolo 22.09.2018 09:00 Určice

sraz na hřišti v Určicích 8:15

Haná Prostějov B, TJ Sokol Brodek u Pv, Kralice na Hané, Určice, SK Lipová

Ondřej KOLÁŘ, Štěpán HRADILIK, Ali HAYACHI 2010,

Vojtěch MENCL, Michal HOFMAN

Natálka VYCHODILOVÁ 2009,

Šimon HRADILIK, Josef LÁNÍK,  2008

datum a čas domácí hosté skóre pzn.
22.09.2018 09:00 TJ Sokol Určice SK Lipová — : —
22.09.2018 09:00 FC Kralice na Hané Haná Prostějov B — : —
22.09.2018 09:00 SK Lipová FC Kralice na Hané — : —
22.09.2018 09:00 TJ Sokol Brodek u Pv TJ Sokol Určice — : —
22.09.2018 09:00 FC Kralice na Hané TJ Sokol Brodek u Pv — : —
22.09.2018 09:00 Haná Prostějov B SK Lipová — : —
22.09.2018 09:00 TJ Sokol Brodek u Pv Haná Prostějov B — : —
22.09.2018 09:00 TJ Sokol Určice FC Kralice na Hané — : —
22.09.2018 09:00 Haná Prostějov B TJ Sokol Určice — : —
22.09.2018 09:00 SK Lipová TJ Sokol Brodek u Pv — : —

 

1. kolo 09.09.2018 09:00 Kostelec na Hané

sraz na hřišti v Kostelci v 8:15

Haná Prostějov B, FC Kostelec na Hané, TJ Sokol Brodek u Pv,

TJ Haná Nezamyslice, TJ Sokol Držovice,

 

Michal DREXA 2011,Ondřej KOLÁŘ, Ali Hayachi 2010, Vojtěch MENCL, Josef SKALICKÝ, Jaroslav KRČ 2009, Josef LÁNÍK,  2008

 

datum a čas domácí hosté skóre pzn.
09.09.2018 09:00 Haná Prostějov B FC Kralice n. H — : —
09.09.2018 09:00 Haná Prostějov B TJ Haná Nezamyslice — : —
09.09.2018 09:00 TJ Haná Nezamyslice TJ Sokol Brodek u Pv — : —
09.09.2018 09:00 TJ Haná Nezamyslice TJ Sokol Držovice — : —
09.09.2018 09:00 TJ Sokol Držovice Haná Prostějov B — : —
09.09.2018 09:00 TJ Sokol Držovice TJ Sokol Brodek u Pv — : —
09.09.2018 09:00 TJ Sokol Brodek u Pv Haná Prostějov B — : —
09.09.2018 09:00 TJ Sokol Brodek u Pv FC Kralice n. H — : —
09.09.2018 09:00 FC Kralice n. H TJ Sokol Držovice — : —
09.09.2018 09:00 FC Kralice n. H TJ Haná Nezamyslice — : —

Sokol Držovice – Haná Prostějov 1:10 (1:5)

 

SK Jesenec-Dzbel – Haná Prostějov 6:5 (5:0)

 

Haná Prostějov – FC HVOZD 5:0 (3:0)