zápasy/turnaje – starší žáci U15 a mladší

SEZÓNA – 2022/2023 – starší žáci

STARŠÍ ŽÁCI – ročníky 2008/2009/a mladší

odkaz:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/STARŠÍ ŽÁCI-ZÁPASY

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/STARŠÍ ŽÁCI-TABULKY


starší žáci HANÁ PROSTĚJOV sezona 2022/2023


PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

ZIMA 2022/2023

 

PÁTEK   2.12.2022 

Mladší žáci:        HANÁ PV – ČECHOVICE

17:00 – 18:00             (16:30 – 45 šatna)

hráči:

 

Starší žáci:          HANÁ PV – ČECHOVICE

18:00 – 19:00             (17:30 – 45 šatna)

hráči:

 



9.kolo

Sobota 29. 10. 2022 09:00 14:00
(sraz 8:00 – 8:15 13:00 – 13:15 hřiště VÍCOV tráva)
HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

HEJNÝ Karel, LÁNÍK Josef, MARTINEK Mikuláš, PLAČEK Lukáš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, ARTĚM, KOLÁŘ Ondřej,

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

??? – ()

NE – (KAŠPAR Dan, FILIPOVÁ Klaudie, KOVÁŘ Dominik, STUŽKA Jakub, GREPL Dominik, STANĚK Jakub)


8.kolo

PÁTEK  21. 10. 2022 18:00

(sraz 17:00 – 17:15 naše hřiště)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

HEJNÝ Karel, LÁNÍK Josef, MARTINEK Mikuláš, PLAČEK Lukáš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, ART.

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

??? – (KOVÁŘ Dominik, GREPL Dominik,  )

NE – (KAŠPAR Dan, FILIPOVÁ Klaudie, STANĚK Jakub)


7.kolo

NEDĚLE  16. 10. 2022 14:00

(sraz 13:00 – 13:15 hřiště, VAVŘINEC)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

HEJNÝ Karel, LÁNÍK Josef, MARTINEK Mikuláš, PLAČEK Lukáš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, KOVÁŘ Dominik, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub,

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

??? – (FILIPOVÁ Klaudie,)

NE –


6.kolo

SOBOTA  8. 10. 2022 11:00

(sraz 10:00 – 10:15 naše hřiště)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

HEJNÝ Karel, LÁNÍK Josef, MARTINEK Mikuláš, PLAČEK Lukáš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, FILIPOVÁ Klaudie, KOLÁŘ Ondřej, GREPL Dominik, STUŽKA Jakub,

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL

???

NE – (STANĚK Jakub)


5.kolo

Neděle 2. 10. 2022 10:00
(sraz 9:00 – 9:15 hřiště, Horní Štěpánov)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

LÁNÍK Josef, MARTINEK Mikuláš, PLAČEK Lukáš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, KOLÁŘ Ondřej, GREPL Dominik, DOKOUPIL Vojtěch.

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, Daniel KOLÁŘ

???   ()

NE – (HEJNÝ Karel, HOFMAN Michal, FILIPOVÁ Klaudie, STUŽKA Jakub, STANĚK Jakub,)


4.kolo

Neděle 25.9. 2022 11:00
(sraz 10:00 – 10:15 naše hřiště)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

LÁNÍK Josef, HEJNÝ Karel, MARTINEK Mikuláš, PLAČEK Lukáš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, KAŠPAR Dan, MENCL Vojtěch, KOLÁŘ Ondřej, STANĚK Jakub

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, Daniel KOLÁŘ

(FILIPOVÁ Klaudie)

NE – (HOFMAN Michalc, STUŽKA Jakub)


3.kolo

Sobota 17.9. 2022 9:00

(sraz 8:00 – 8:15, hřiště Protivanov)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

LÁNÍK Josef, HEJNÝ Karel, MARTINEK Mikuláš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, HOFMAN Michal, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, STANĚK Jakub

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, Daniel KOLÁŘ

NE – (PLAČEK Lukáš, MENCL Vojtěch, KAŠPAR Dan, GREPL Dominik)


2.kolo

Neděle 11.9. 2022 11:00
(sraz 10:00 – 10:15 naše hřiště)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

LÁNÍK Josef, HEJNÝ Karel, MARTINEK Mikuláš, PLAČEK Lukáš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan,KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, GREPL Dominik, STANĚK Jakub,

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, Daniel KOLÁŘ


1.kolo

Sobota 3.9. 2022 10:00
(sraz 9:00 – 9:15 hřiště, Určice)

HANÁ PV hráči:

DADÁK Adam,

LÁNÍK Josef, HEJNÝ Karel, MARTINEK Mikuláš, SKALICKÝ Josef, ŽVÁTORA Michal, MENCL Vojtěch, HOFMAN Michal, KAŠPAR Dan, KOLÁŘ Ondřej, STUŽKA Jakub, GREPL Dominik, STANĚK Jakub,

————————

TRENÉR: Robert SKLÁDAL, Daniel KOLÁŘ


Aktuální rozpis soutěžních zápasů starších žáků.

Soutěž začíná v měsíci září, v průběhu srpna proběhnou přípravné zápasy.

 


Tyto termíny jsou zatím předběžné, budou se upravovat.

5. kolo

Sobota 3. 9. 2022 09:00
UrčiceHaná Prostějov

6. kolo

Sobota 10. 9. 2022 09:00
Haná ProstějovBedihošť

7. kolo

Sobota 17. 9. 2022 09:00
ProtivanovHaná Prostějov

8. kolo

Sobota 24. 9. 2022 09:00
Haná ProstějovDržovice

9. kolo

Sobota 1. 10. 2022 09:00
H. Štěpánov/Brodek u K.Haná Prostějov

4. kolo

Sobota 8. 10. 2022 09:00
Haná ProstějovKralice na Hané

3. kolo

Neděle 16. 10. 2022 14:00
VavřinecHaná Prostějov

2. kolo

Sobota 22. 10. 2022 09:00
Haná ProstějovVrahovice

1. kolo

Sobota 29. 10. 2022 09:00
VícovHaná Prostějov