BURZA

fotbal.sport.skacel
Ing, Jindřich Skácel: 608 770 811
Lenka Skácelová: 602 745 131

Dovolujeme si Vám nabídnout kompletní vybavení pro fotbal, zejména dresy, trenýrky a stulpny bez ponožky od italské firmy Lotto, za výjimečně nízké ceny. Dresy v ceně od 120,- Kč, trenýrky od 60,- Kč, stulpny za 50,- Kč. Dále máme v nabídce brankářské rukavice, chrániče holení, kopačky (od gumotextilních po značkové až po vel. EUR 48), čísla na střídání, píšťalky a karty pro rozhodčí, rohové a pomezní praporky, teplákové soupravy, bundy pro trenéry a náhradníky, náhradní kolíky do kopaček, míče ve všech velikostech(3,4 a 5) a další.

           Zboží je možné objednat i jednotlivě, v nezměněných nízkých cenách.  I když již neprovozujeme sportovní prodejnu, v případě Vašeho zájmu si můžete zboží osobně vybrat ve skladu v centru města Prostějova. Objednávat můžete e-mailem i telefonicky. Na Vaše dotazy a objednávku budeme obratem reagovat .

Více zboží si můžete prohlédnout zde:
(Na stránce věnujte prosím pozornost návodu v oranžovém rámečku  – stránku je možné posunout doprava, otevřít detail zboží a zvětšit fotografie.) Pokud nenajdete co potřebujete, ptejte se, zboží na stránky doplňujeme průběžně.
Ing. Jindřich Skácel
nám. Svatopluka Čecha 51/1
796 01 Prostějov
IČO: 13391119